Sklepy internetowe

Oferujemy projektowanie i tworzenie sklepów internetowych w pełni dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Wdrażamy systemy sprzedaży online przyjazne dla użytkowników i łatwe w zarządzaniu. Dbamy o bezpieczeństwo i poufność transakcji handlowych. Zapewniamy szeroki zakres funkcjonalności oraz indywidualny projekt graficzny.

Zalety i wady sklepów internetowych

Sklepy internetowe pozwalają firmom na dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, dzięki czemu zwiększają sprzedaż i zyski. Są świetnym sposobem na zmniejszenie kosztów działalności. Sprawdzają się zarówno jako podstawowa metoda pozyskiwania klientów, jak i dodatkowy kanał sprzedaży uzupełniający tradycyjną formę handlu.

Internet umożliwia skierowanie sprzedaży na rynki, które dla firm o zasięgu lokalnym były wcześniej niedostępne. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, aby z pomocą sieci sklep działający w małym miasteczku, stał się sklepem ogólnokrajowym, czy nawet globalnym. Dzięki rozwojowi e-commerce wszystko to można osiągnąć stosunkowo niewielkim kosztem i w krótkim czasie - zakładanie sklepów internetowych to dzisiaj usługa dostępna dla każdego. Dowiedz się jak założyć sklep internetowy.

Zastanawiając się nad uruchomieniem sklepu internetowego należy przeanalizować w czym ma on przewagę nad tradycyjną formą sprzedaży, a w czym jej ustępuje.

  zalety:
 • otwarty całą dobę,
 • dostępny z każdego miejsca na świecie, wygodny dla klienta,
 • tani w utrzymaniu,
 • umożliwia zmniejszenie liczby personelu,
 • tworzy wizerunek nowoczesnej firmy,
 • jest sposobem na tanią reklamę i promocję marki,
 • łatwy w zarządzaniu.
  wady:
 • brak możliwości wypróbowania oraz dokładnych oględzin kupowanego towaru,
 • kosztowna dostawa towaru do klienta,
 • utrudniona dostępność dla osób nieobeznanych z internetem.

Warto zwrócić uwagę, że jeśli działalność internetowa traktowana jest jako dodatkowy kanał sprzedaży, to niektóre z wymienionych wad tracą na znaczeniu: klienci chcący osobiście obejrzeć towar lub nie radzący sobie z internetem dokonają zakupów w zwykłym sklepie - pozostali wybiorą sklep internetowy.

Projektowanie sklepów internetowych. Co oferujemy?

Projekt oraz wdrożenie sklepu internetowego w pełni dopasowanego do Twoich wymagań. Doradzimy, jak najlepiej zaprezentować katalog Twoich produktów, jakie funkcje sklepu będą najpełniej odpowiadać Twojej branży. Zaprojektujemy indywidualną szatę graficzną sklepu. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Bez dodatkowych opłat zainstalujemy (i przetestujemy) sklep na serwerze oraz zarejestrujemy domenę. Otrzymasz więc sklep "pod klucz", gotowy do natychmiastowego przyjęcia klientów.

Dostępne funkcje e-sklepu

Oferujemy wszelkie funkcjonalności spotykane w systemach sprzedaży elektronicznej, takie jak zarządzanie katalogami produktów, zarządzanie klientami oraz grupami klientów, zarządzanie realizacją zamówień, integracja z systemami płatności online, raporty i statystyki sprzedaży oraz wiele innych.

Oprogramowanie sklepu internetowego składa się z części frontowej dostępnej dla klientów, oraz z panelu administracyjnego służącego do zarządzania całością. Za pomocą dostarczonych narzędzi administracyjnych możesz w łatwy sposób zarządzać sprzedażą, obsługiwać zamówienia, kontaktować się z klientami, a także zmieniać konfigurację swojego sklepu. Aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych funkcjonalności przejdź do:

Warto także podkreślić, że obojętnie na jakie funkcjonalności się zdecydujesz, dzięki modułowej budowie wdrażane przez nas systemy są przygotowane do dalszej rozbudowy w przyszłości. Są także w pełni skalowalne, co oznacza zachowanie efektywności wraz z rozrastaniem się zbioru przetwarzanych danych oraz liczby obsługiwanych klientów. Możesz więc spać spokojnie - sklep będzie się rozwijał wraz z Twoją firmą, dostosowując się do zmieniających się warunków i nowych wyzwań.